Wozy strażackie, policyjne oraz samochody i sprzęt wojskowy, pokaz ratownictwa na lądzie i wodzie to wszystko i wiele więcej atrakcji czeka na was na naszym Mundurowym Pikniku. 

 

To już ósmy piknik integracyjny, który organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki. W tym roku dołączyli do nas równie wolontariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej (Cielczy, Mieszkowa, Radlin, Wilkowyi i Wolicy Koziej), Komendy Powiatowej Policji z Jarocina oraz Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk przygotowali liczne atrakcje oraz pokazy sprzętu strażackiego, wojskowego i ratownictwa medycznego. Będą też z nami leśnicy z Nadleśnictwa Jarocin.

Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Będzie festiwal baniek mydlanych, kącik malucha. Przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami. W tym roku mnóstwo ciekawych rzeczy przygotowała dla Was  „Ciotka Anka z Przebieranki i Skakanki ciotki Anki”. Wśród atrakcji między innymi zabawy z balonami, malowanie twarzy, modelowanie z balonów, klocki Gigant XXL, zabawy z bankami oraz odwiedziny Myszki Minnie.

Oczywiście najważniejszymi osobami na integracyjnym pikniku będą dzieci z niepełnosprawnością – to One będą V.I.Pami

Zapraszamy 16 czerwca, od 15.00 do 19.00. Czekamy na Was w Tęczy w Radlinie.