Fundacja „Ogród Marzeń” zaprasza do udziału w licytacji, która odbędzie się na jarocińskim rynku w niedzielę, 27 maja od godz. 18.30, przed koncertem Mietka Szcześniaka. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację dzieci z terenu Ziemi Jarocińskiej.

– Bardzo prosimy o wsparcie. Właśnie rozpoczęliśmy turnusy rehabilitacyjne. Rodzice dzieci są bardzo z nich zadowoleni, ale będzie brakować nam pieniędzy. Tylko do końca czerwca wydamy na nie około 15 tysięcy złotych. Z przeprowadzonych do tej pory zbiórek zostanie tylko 10 tys., a przecież to dopiero połowa roku. Mam jednak nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zechcą licytować – mówi Anna Kopras-Fijołek, wiceprezes fundacji.

Impreza na rynku rozpocznie się już o 16.30. Organizatorzy festynu rodzinnego – Gmina Jarocin i Stowarzyszenie Muzyczne Canticum Gaudium – przygotowali wiele atrakcji. Na finał zaśpiewa Mietek Szcześniak z towarzyszeniem Pinokio Brothers z Poznania, kwartetem smyczkowym z Kalisza oraz chóru koncertowego, złożonego przede wszystkim z jarocińskiej młodzieży.

 

Przedmioty do licytacji:
(cena wywoławcza każdego z przedmiotów: 20 zł)

ZESTAW PIŁKARSKI
Piłka z autografami piłkarzy Lecha Poznań z 2010 roku, kiedy „Kolejorz” był Mistrzem Polski. Do tego kalendarz na 2012 rok

ZESTAW KOLARSKI
Koszulka z autografami zespołu LIQUIGAS oraz oryginalny kalendarz zespołu. Fundatorem jest Maciej Paterski

OBRAZ I KUBECZEK
Obraz, który ufundował Mirosław Stopikowski oraz kubek Fundacji „Ogród Marzeń”

ZESTAW OZDOBNY
W zestawie jest kilka ręcznie wykonanych prac, które przekazał podopieczny fundacji – Maksymilian oraz aniołek z porcelany, którego ufundowało Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Nowomiejskiej

KRECIK KRETA
Przecudnej urody krecik z dedykacją od Jarosława Kreta