O FUNDACJI

Nasza fundacja powstała po to, by pomóc spełniać marzenia dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Ziemi Jarocińskiej. Wspieramy finansowo leczenie i rehabilitację oraz pomagamy rozwijać skrzydła młodym, zdolnym artystom i naukowcom. Będziemy pielęgnować ich umiejętności i dbać o to, by rozkwitał ich talent. Możemy to robić dzięki wspaniałym ogrodnikom i siewcom, tym którzy wspierają naszą fundację finansowo i merytorycznie. Ty też możesz zostać jednym z nich.

O FUNDATORZE

Założycielem Fundacji oraz fundatorem jest Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z.o.o., która wydaje pięć lokalnych tygodników, zarządza czterema lokalnymi portalami i jest właścicielem Agencji Reklamowej POWER ART. Siedziba firmy jest Jarocin, tu też powstał pierwszy tygodnik „Gazeta Jarocińska”, od której wszystko się zaczęło… W ubiegłym roku „Gazeta” obchodziła jubileusz 20-lecia. Piotr Piotrowicz – prezes POW Sp. z o.o. oraz redaktor naczelny „Gazety Jarocińskiej” postanowił uczcić to wydarzenie w wyjątkowy sposób – założył fundację, która ma pomagać najmłodszym mieszkańcom Ziemi Jarocińskiej.

PIOTR PIOROWICZ

Jak tylko sięgnę pamięcią wstecz, „Gazeta” zawsze starała się pomagać, tym, którzy potrzebowali pomocy. Zawsze też wspierali nas w tym nasi Czytelnicy. Założenie fundacji jest więc naturalną konsekwencją naszej dotychczasowej działalności. Mam nadzieję, że spełnione marzenia będą rozkwitać w naszym ogrodzie, jak piękne kwiaty i nigdy nie zabraknie ogrodników, którzy będą je pielęgnować.