Mamy To! Już dawno myśleliśmy o założeniu sklepu internetowego z odzieżą i gadżetami z naszej fundacji. Teraz się udało. Mamy nadzieję, że dzięki Waszym zakupom w tym sklepie dziecimocy.pl będziemy mogli jeszcze lepiej działać i pomagać naszym podopiecznym. Cały dochód ze sklepu przeznaczony będzie na prowadzenie naszej fundacji.

Koszulki z glanem w sklepie dziecimocy.pl?

 Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe koszulki związane z festiwalem. Wznowiliśmy edycję koszulek GLAN FAN. Wiemy, że bardzo się Wam podobały i czekaliście na nie. Koszulki są bardzo dobrej jakości i kupicie je w bardzo dobrej cenie. Koszulki GLAN FAN związane są z projektem, który realizujemy od dziesięciu lat. Przypominamy, że to właśnie nasza fundacja postawiła w Jarocinie pomnik wielkiego Glana i realizujemy projekt GLAN FAN ZNAK SZCZEGÓLNY.

 

Koszulki GRUNT TO BUNT w sklepie dziecimocy.pl

 „Grunt to bunt” to kultowe hasło legendarnego jarocińskiego festiwalu. Postanowiliśmy je przypomnieć na wyjątkowej serii koszulek. Hasło „Grunt to bunt” jest ciągle aktualne. Koszulki są znakomitym prezentem dla nastolatków, którzy od wieków się buntują, ale też maluchów, którzy „dręczą” rodziców buntem dwulatków i buntem trzylatków J

 

Skarpety GLANFAN i inne niespodzianki

Zapytaliśmy was kiedyś co oprócz koszulek moglibyśmy rozbić z logiem akcji GLAN FAN. Zaproponowaliście skarpety. Spodobał nam się ten pomysł. Poza tym naczelnym zadaniem naszej fundacji jest spełnianie marzeń więc i to chcieliśmy spełnić. Zapraszamy do kupna naszych niezwykłych skarpet GLAN FAN

 

Prezenty w sklepie dziecimocy.pl

Zachęcamy do kupowania prezentów w naszym sklepie. To będą wyjątkowe upominki. Spełnią marzenie wielu osób. Kupując prezenty w sklepie dziecimocy.p sprawisz nie tylko mnóstwo radości bliskiej osobie, ale jeszcze będziesz miał zaliczony dobry uczynek. Kupując w sklepie dziecimocy.pl przekazujesz swoją moc naszym podopiecznym!