zostan liderem 2016

Chodzisz do gimnazjum lub szkoły średniej? Chciałbyś pomagać innym? Zostań wolontariuszem Fundacji „Ogród Marzeń”! Załóż Klub Wesołych Ogrodników w swojej szkole i pokaż, że masz moc pomagania. Czekają interesujące warsztaty i szkolenia.

Wolontariat to nie tylko udział w zbiórkach publicznych, ale także dużo innych ciekawych działań.  W Ogrodzie Marzeń możesz sprawdzić jak poradzisz sobie z opieką nad małymi dziećmi, spróbujesz swoich sił w projektach dziennikarskich, zrobisz coś dobrego dla swojego środowiska lub dowiesz się jak udzielać pierwszej pomocy innym.

Do projektu przyłączyły się szkoły z Jarocina, Żerkowa, Woli Książęcej, Ruska, Nowego Miasta nad Wartą i Tarc.
Chcesz stworzyć Klub Wesołych Ogrodników w swojej szkole i zostać liderem lub wolontariuszem? Wystarczy, że zgłosisz swoją kandydaturę na adres:  [email protected]. W e-mailu napisz dlaczego to właśnie Ty nadajesz się do tej funkcji oraz podaj swoje imię, nazwisko, dane kontaktowe i informację z jakiej szkoły jesteś.

Na zgłoszenia liderów czekamy do 19 października. Wolontariusze mogą zgłaszać się aż do końca października.

Przeczytaj rozmowę z Dagmarą Świerkowską, koordynatorką projektu.

Projekt Rozwój Centrum Wolontariatu na Ziemi Jarocińskiej poprzez tworzenie sieci „Klubów Wesołych Ogrodników” jest tworzony dzięki dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.