Konkurs na najpiękniejszy EKOlatawiec wykonany z surowców wtórnych to tylko jedna z wielu atrakcji, które przygotowali organizatorzy Pikniku „Lajonek w Tęczowym Ogrodzie”. Dzieci będą mogły malować wielki zamek z ogromnych kartonów, w którym będzie smok i bańkowa armata. Nagrody i niespodzianki będą rosnąć na drzewie marzeń. Oczywiście będą też dmuchane zjeżdżalnie, mnóstwo zabaw oraz konkursów, EKOwarsztaty, warsztaty puszczania baniek. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

GŁÓWNE CELE PIKNIKU TO INTEGRACJA, POMOC DZIECIOM CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM, DLATEGO ORGANIZATORZY ZACHĘCAJĄ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII I ZBIÓRCE.

Zrób EKOlatawiec!
Przy tworzeniu latawców może pracować cała rodzina. Latawiec powinien być wykonany z różnych materiałów, ale większość musi być surowcami wtórnymi (butelki, zakrętki, gazety, tkanina, inne), musi też wznieś się do góry. Do konkursu można zgłosić kilka modeli. Organizatorzy przewidzieli ciekawe nagrody.

Rozkład jazdy darmowego autobusu na Piknik (23 czerwca 2013 r.)
Autobus odjeżdża z przystanków JLA

Rusko 13.05 – Golina 13.15 – Ciświca 13.25 – Roszków 13.40 – Ługi (ul. Warciana) 13.50 – Poczta 13.55 – Wola Książęca 14.10 – Wysogotówek 14.15 – Parking św. Ducha 14.30 – Radlin (około) 14.40.

 

Organizatorzy:
Projekt realizowany jest przez pracowników Banku BPH, w ramach Wiosny z GE Volunteers, Fundację “Ogród Marzeń” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki z siedzibą w Radlinie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!