Już po raz czwarty będziemy zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym naszej fundacji – młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. W tym roku zbieramy w sobotę i w niedzielę. Mamy już ponad 200 wolontariuszy i ciągle spływają nowe umowy. Wspiera nas wiele firm i wiel osób. Bank sąsiedzkiej pomocy powiększa się z dnia na dzień. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Warsztaty Sztuk Cyrkowych
Już od rana w niedzielę zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 6 lat na Warsztaty Sztuk Cyrkowych. Będzie można nauczyć się żonglowania, chodzenia na szczudłach, jeżdżenia na monocyklu, a przy okazji gwarantujemy dobrą zabawę. Wstęp jest bezpłatny, ale warto wrzucić coś do puszki, bo przecież główny cel naszej imprezy jest taki, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc naszym podopiecznym. Zajęcia odbędą się w niedzielę, 23 marca, od 10.00 do 13.00, w siedzibie fundacji. Ilość miejsc ograniczona, zapisy przyjmujemy do 20 marca, sms-em 508-318-924 lub e-mailem [email protected]. Prosimy wpisać imię i nazwisko, wiek, nr telefonu.

Mistrzowie Ognia
Pod takim hasłem bawimy się w tym roku.

II Turniej w Dwa Ognie
W ubiegłym roku zabawa była przednia. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie również wspaniale. W „Kutego” będą grały drużyny: Policjantów, Strażaków, Dziennikarzy, Samorządowców, Nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie i Nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Między meczami będą występy i licytacje niezwykle wartościowych przedmiotów.

Piknik wieczorny z FIRE SHOW
Koncerty, występy taneczne, ognista zumba dla wszystkich, pokazy, a na koniec wielki pokaz Teatru Ognia. A to wszystko przeplatane licytacjami. Będziemy też częstować ognistym tortem, który ufundowała Cukiernia Anny Malechy. Impreza odbędzie się od 19.00 do 21.00 na parkingu przed Aquaparkiem. Trzymajcie kciuki, żeby była pogoda:)

Licytacje
Mamy do licytacji niezwykle atrakcyjne przedmioty:
Cały strój Marcina Gortata z autografem!,
Koszulka z autografem Roda Stewarta,
krzesło z autografami Anity Lipnickiej i Johna Portera,
krzesło z autografami grupy Voo Voo,
płyty z autografami:
grupy Zakopower,
Kabaretu Rak,
Dawida Podsiadło,
Grzegorza Poloczka
audiobooki z autografami Anny Seniuk
książki z autografami:
Krzysztofa Wielickiego,
Bogdana Rymanowskiego
koszulki z autografem:
Ewy Farnej
Grupy Big Cyc
Grupy Sztywny Pal Azji
szalik z kolekcji Justina Biebera
oraz obrazy, ozdoby i wiele innych ciekawych przedmiotów.