Około 1000 osób bawiło się na Pikniku „Lajonek w tęczowym ogrodzie” w Radlinie. Na imprezie było blisko stu VIP-ów, czyli dzieci chorych i niepełnosprawnych, które tego dnia były najważniejsze i mogły korzystać bezpłatnie ze wszystkich atrakcji. A było ich wiele, chyba nikt się nie nudził.Czas umilały występy dzieci ze Szkoły Muzycznej Yamaha, był też wspaniały klaun i tańce z wielkim pluszowym kotem. Dużo osób zainteresowały specjalne pokazy straży pożarnej.

Piknik zorganizowaliśmy wspólnie z Lions Club i Stowarzyszeniem „Tęcza” z Radlina, które gościło wszystkich w swojej siedzibie.

DZIĘKUJEMY Lions Clubowi w Jarocinie, Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży „TĘCZA” im. Macieja Kostki w Radlinie za współpracę przy organizacji Pikniku. Dziękujemy za pomoc harcerzom z Hufca ZHP Jarocin, Wesołym Ogrodnikom, wolontariuszom i pedagogom z Gimnazjum w Woli Książęcej, Szkole Muzycznej YAMAHA oraz firmie AQUA SPORT, a także wolontariuszom ze Stowarzyszenia Rodziców i Terapeutów na rzecz ON „OPUS” i strażakom z OSP w Cielczy i Wolicy Koziej.

Wkrótce więcej zdjęć.