noc-naukowcow

Takiej frekwencji się nie spodziewaliśmy. Na pierwszą Noc Naukowców, którą zorganizowaliśmy w naszym mieście przybyły tłumy – ponad 1000 ludzi! Przychodziły całe rodziny. Były momenty, że przed drzwiami, w kolejce stało kilkadziesiąt osób.

Relacja imprezy ze zdjęciami i filmem tutaj.

Noc Naukowców odbyła się dzięki partnerom, którymi są: Veolia, PWiK, Drobud, Polwos, Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.,  Serwis Lab-Tel.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli zorganizować to wydarzenie!

Dziękujemy organizatorom stanowisk:  Jarocińskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji, Wydziałowi Technologii Drewna z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, w szczególności dr hab. Edwardowi Roszykowi, Zespołowi Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach, Chemikom z I LO w Jarocinie pod kierownictwem pani Ewy Peplińskiej, Zespołowi Szkół nr 5 w Jarocinie

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom. Jesteście najlepsi!

Dziękujemy firmom, które wspierają nasze działania: Veolia, PWiK, Drobud, Polwos, Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o., Serwis Lab-Tel, ZAZ „Promyk” Żerków oraz Fundacji Batorego,

A teraz podziękowanie dla tych ludzi, bez których NOC nigdy by się nie udała: Krystianowi Walczakowie i Przemysławowi Fatydze oraz Ich uczniom Pawłowi i Piotrowi Sierszułom i Kubie Kruszykowi. To Oni pracowali najwięcej przy wydarzeniu. Dziękujemy dyrekcji ZSP nr 1 i ZSP nr 2 za wsparcie dla Ich nauczycieli i uczniów..