Trwają przygotowania do tegorocznej Akcji Wesołych Ogrodników. W tym roku akcja potrwa dwa dni 22 i 23 marca. Przypominamy, że naszym głównym celem jest zbiórka pieniędzy na pomoc naszym podopiecznym – chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

W sobotę będziemy zbierać pieniądze od 10.00 do 14.00. Mamy też nadzieję, że w mniejszych miejscowościach odbywać się będą imprezy. W niedzielę zbieramy od rana do wieczora. Przygotowaliśmy też moc atrakcji w Jarocinie.

Hasło przewodnie tegorocznej Akcji – „Mistrzowie Ognia”. Rano zapraszamy dzieciaki na warsztaty ze sztuki cyrkowej (iluzja, żonglerka, chodzenie na szczudłach, jeżdżenie monocyklem i inne szaleństwa), w południe odbędzie się II Turniej w Dwa Ognie, a od 19.00 szaleństwo ogniowe z występami i pokazami zakończone wielkim pokazem FireShow.

Jeśli chcecie dołączyć do akcji: zostać wolontariuszem, sponsorem, zorganizować imprezę w swojej miejscowości, przekazać coś na licytację, to zapraszamy. Prosimy pisać na FB lub na [email protected], dzwonić: 508-318-924.