Ponad trzy tysiące złotych udało się zebrać na leczenie i rehabilitacje dzieci podczas koncertu Biesiada Żeglarska. Na imprezie, która odbyła się 9 marca w Jarocińskim Ośrodku Kultury, bawiło się ponad sto osób. Koncert zorganizowała Fundacja „Ogród Marzeń”. Na początku wystąpiła krotoszyńska grupa BUJAMBI, która wspaniale przygotowała publiczność do dalszej biesiady. Po kilku minutach na scenę weszli goście specjalni, gwiazdy polskiej piosenki żeglarskiej – Cztery Refy. Zespół grał blisko trzy godziny w dwóch setach. Rozgrzał publiczność do czerwoności. Na końcu rozbawiona publiczność ruszyła nawet do tańca. Większość osób uznała koncert za bardzo udany i stwierdziła, że chętnie przybędzie na kolejną żeglarską imprezę, którą być może fundacja zorganizuje w przyszłości.

Cały dochód ze sprzedaży biletów – 2.205 zł przeznaczony zostanie na rehabilitacje i leczenie dzieci i młodych ludzi z terenu Ziemi Jarocińskiej. To jednak nie wszystko, podczas koncertu przeprowadzono również zbiórkę na ten sam cel. Do puszki wrzucono 957,54 zł. Tak więc w sumie dzięki imprezie udało się pozyskać 3.162,54 zł.

Fundacja „Ogród Marzeń” dziękuje za pomoc przy organizacji Jarocińskiemu Ośrodkowi Kultury, panu Zdzisławowi Kostce i Stowarzyszeniu „Tęcza” z Radlina oraz Januszowi Zwierzyckiemu za piękną scenografię. Dziękujemy firmom, które wsparły projekt: BUDEKO, ROLMASZ-POL, JAROCIN-SOPRT, WATER ACTION.

Zobacz zdjęcia Roberta Radajewskiego TUTAJ.