Dołącz do nas, pomóż chorym dzieciom!

To będzie wyjątkowy dzień. W pierwszą niedzielę wiosny – 27 marca 2011 roku w naszym ogrodzie wszystko rozkwitnie, a na ulice wyjdą WESELI OGRONICY, którzy będą zbierali do puszek pieniądze na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z terenu Ziemi Jarocińskiej. Mamy nadzieję, że mieszkańcy przyłączą się do nas, a Akcja Wesołych Ogrodników wciągnie wszystkich również do wspólnej zabawy. Chcemy bowiem tego dnia nie tylko zebrać jak najwięcej pieniędzy, ale również zaprosić wszystkich na koncerty, wystawy, pokazy i inne przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że 27 marca w naszym powiecie będzie furczało od pozytywnej energii. Pamiętajmy o tym, że pomagamy spełniać największe marzenie chorych dzieci.

Przyłącz się do nas

Wstąp do Klubu Wesołych Ogrodników, czyli zostań wolontariuszem. Zorganizuj u siebie w gminie, wiosce, szkole sztab akcji Zorganizuj imprezę, w czasie której będą zbierane pieniądze na rzecz Fundacji. Zostań sponsorem Akcji.
Masz jakąś firmę, zakład fryzjerski, kosmetyczny? Otwórz go 27 marca 2011r., a pieniądze za świadczone tego dnia usługi przeznacz na rzecz fundacji. Zacznij zbierać pieniądze już dziś, u siebie w domu, a 27 marca WRZUĆ DO PUSZKI

Chcesz pomóc? Dzwoń 508-318-924 lub pisz [email protected]

więcej