Trwają przygotowania do Akcji Wesołych Ogrodników, która odbędzie się 25 marca.

W jej trakcie zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci z terenu Ziemi Jarocińskiej, a w szczególności na dzienne turnusy rehabilitacyjne w domu chorych dzieci.

Większość rodziców naszych podopiecznych uważa, że najbardziej potrzebna jest ich dzieciom dodatkowa rehabilitacja na miejscu, w domu. To ważne, by rehabilitant dojechał do nich do domu. Niektórzy, tak jak Tomuś, dla którego prowadziliśmy akcję „Zakręteczka dla Tomeczka” nie mogą dojechać, dla innych rodziców byłoby to znaczne ułatwienie życia. Potrzebujemy na ten cel około 40 tysięcy złotych. Mam nadzieje, ze się uda zebrać taką sumę – tłumaczy Beata Frąckowiak-Piotrowicz.

CHCESZ POMÓC?

Zostań naszym wolontariuszem. 25 marca 2012 roku wyjdziemy znowusz na ulice, by zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci z terenu Ziemi Jarocińskiej. Możesz nam pomóc. Zostań naszym wolontariuszem. Pobierz TUTAJ formularz porozumienia z wolontariuszem, wypełnij i razem ze zdjęciem prześlij e-mailem na adres [email protected] lub dostarcz na adres Fundacji: Jarocin, ul. Wolności 1a