Przekaż nam swój 1%  |  KRS 0000370997

To już w niedziele, 5 czerwca zapraszamy na nasz wyjątkowy piknik do niezwykle urokliwego miejsca Stowarzyszenia Tęczy w Radlinie.
Jak zwykle będzie odlotowo – tym razem jednak jeszcze bardziej niż zwykle. Będziecie mogli wypuszczać w niebo rakiety stworzone przez siebie.

odlotowy piknik plakat web

Między 16.30 a 17.00 wypuścimy miliony baniek i mamy nadzieję, że nam w tym pomożesz. Przynieś swoje “puszczacze” baniek. My zapewniamy ogromne banie, bańki z lodu i sztuczki z bańkami.
Atrakcji przygotowaliśmy o wiele więcej. Do zabawy zaprosi wszystkich żongler Aleks. Swoje najlepsze sztuczki pokaże Iluzjonista Maciej. Zespół Royal Team przygotował niesamowity pokaz freestyle football. Chłopacy z Żerkowa zaproszą również chętnych na warsztaty tej trudnej sztuki.

Po 17.00 zapraszamy na niezwykle ciekawy pokaz zwariowanych naukowców, którzy potrafią zrobić bańki z lodu, wybuchową rakietę, gejzer z coca coli i wiele innych niesamowitych doświadczeń.

Jeśli masz zwierzaka, to zabierz go ze sobą – uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach bezpłatnie zrobią mu USG i zbadają. Oczywiście pod okiem doświadczonego weterynarza. Młodzież z tej szkoły przygotowała również wiele innych atrakcji.

Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. T. Kościuszki pokażą wiele ciekawych doświadczeń chemicznych i fizycznych. Umiecie np. zrobić prąd z kwaszonego ogórka? Oni potrafią.

Atrakcji będzie o wiele więcej: pokaz strażacki, przejażdżki motorówką, strzelanie do tarczy, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, zabawy, kącik malucha, warsztaty baniek mydlanych.

Wszystkie atrakcje są darmowe. Płatne będzie korzystanie z dmuchanych zabawki i trampolin.
Podczas festynu będzie jednak można wspomóc podopiecznych Fundacji “Ogród Marzeń” i wrzucić coś do puszki wolontariuszy

×

Koszyk